Yeniden Refah Partisi’nde kongre tarihi açıklandı

14:45:02 | 2019-09-10

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan,  İl Teşkilatının yapacağı il kongresi için 06 ekimde Kayseri’ye gelecek.

Yeniden Refah Partisi İl Başkanı Önder Narin ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Kayseri Gazeteciler Cemiyeti’ni ziyaret ederek yeni oluşum hakkında bilgi verdi.

Şu ana kadar Akkışla ve Pınarbaşı hariç  14 ilçede teşkilatlanma çalışmalarının tamamlandığını belirten İl Başkanı Narin, “Bu hafta içerisinde 4 ilçemizin kongresi var. 6 Ekim’de de il kongremiz var. Genel Başkanımız Fatih Erbakan da gelecek. Gümbür gümbür bir kongre yapacağız. “ dedi.

Yeniden Refah Partisi olarak Kayseri’de büyük bir çalışma içerisine girdiklerinin altını çizen Narin; “Vatandaşlarımıza hizmet noktasında elimizden geleni yapacağız. Üniversite öğrencilerimize kısa bir süre önce burs kampanyası başlattık. Birkaç kişiye ulaştık. İl binamız 7 kattan oluşuyor. 1 katını gençlerimize uyardık. Burada hafta sonu dershaneye gidemeyen gençlerimize kurs vereceğiz. Sadece siyasi parti olarak değil, halkımızın genel sorunlarına ortak olma noktasında da üzerimize düşeni yapacağız. Yeni bir siyasi çizgi oluşturacağız. 40 yıllık çizginin devamı olarak Kayseri’deki yerimizi yeniden almaya geliyoruz. Yaşanabilir bir ülke için Yeniden Refah Partisi’ne bekliyoruz.” şeklinde konuştu.

Kayseri Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Veli Altınkaya da ziyaretten duyduğu memnuniyetini dile getirerek; “Yeniden Refah Partisi rahmetli Necmettin Erbakan’ın kurduğu bir parti. Siyasetin renkli isimlerinden birisidir. Oğlu Fatih Erbakan’da uzun yıllar vakıf yöneticiliği yaptılar. Teşkilat olarak Fatih Erbakan’ın öncülüğünde Yeniden yapılanmaya gittiler. Başarılar diliyorum. Cemiyet olarak tüm partilere eşit mesafede olmaya çalışıyoruz. “ şeklinde konuştu.

Diğer yandan Kayseri Yozgatlı Dernekler Federasyonu Başkanı Mustafa Özcan ve yönetim kurulu üyelerdi de Başkan Veli Altınkaya’yı ziyaret ererek çalışmalar hakkında bilgi verdiler.

(Haber-Foto: Ramazan KARAKUŞ)
ETİKET :  

Tümü