Pirelli ligi eğitimi, Kayseri’de

10:53:23 | 2019-04-15

İtalyan lastik devi Pirelli’nin tali bayileriyle bir araya geldiği gelenekselleşen Pirelli Ligi Eğitimi, Aklas Oto öncülüğünde Kayseri Radisson Blu Otel’de düzenlendi.

 

Pirelli Türkiye Satış Müdürü Emre Özdemir, Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölge Müdürü Serkan Uyar, Satış Operasyonları Yöneticisi Erdem Bozdağ, bölge yöneticilerinin ve Aklas Oto’nun sahibi Mehmet Trabzonlu’nun katıldığı etkinlikte, Pirelli’nin Kayseri yetkili satıcısı Aklas Oto’ya bağlı bulunan 14 alt bayiden yaklaşık 50 kişiye eğitim verildi.

 

Eğitim Sorumlusu Tunç Erzurumluoğlu eşliğinde; katılımcılara Pirelli Türkiye hakkında global ve yerel bilgilerin yanı sıra Pirelli’nin prestij ve premium otomobil markalarındaki konumu ve ürün gamı, lastik pazarının gelişimi, lastik teknolojileri ve yeni ürünler hakkında bilgiler verildi.

 

Pireli yetkili satıcısı Aklas Oto, 35 yıldır Pirelli Ligi’ne öncülük ediyor

35 yıldır Pirelli’yi temsil eden, sektörün tecrübeli yetkili satıcılarından Aklas Oto, geçmişten aldığı mirasla geleceğe ayak uydurarak Pirelli Ligi organizasyonuna öncülük etmeye devam ediyor, ayrıca Pirelli’nin tali bayilerinin büyümesi ve gelişmesi için her daim katkı sunuyor.

 

Lastiğin önemini benimseyen, müşteri talep ve ihtiyaçları doğrultusunda hareket eden Aklas Oto, müşterilerine jant, akü ve servis konularında da kapsamlı hizmetler sunuyor. Toptan ve perakende olarak, 6 adet şubesi ile bulunduğu pazarlarda her kesime ulaşmayı amaçlayan Aklas Oto, özellikle lastik sektörünün büyüdüğü premium pazardaki güncel stoğu ve hızlı tedarik süreciyle Pirelli’nin önde gelen yetkili satıcılarından biri olmayı sürdürüyor.

 

(Haber: Davut Güleç)
ETİKET :  

Tümü