ÖZVARİNLİ: 1 NİSAN’DA SEÇİLECEĞİZ…

17:15:26 | 2019-03-13

İYİ Parti’nin Kocasinan Belediye Başkan Adayı Dr. Hasan Sami Özvarinli Belediyelerdeki bir temizlenme sürecidir. 1 Nisan’da Allahın izniyle, vatandaşlarımızın desteğiyle biz Kocasinan Başkanı seçileceğiz.”dedi

İYİ Parti’nin Kocasinan Belediye Başkan Adayı Dr. Hasan Sami Özvarinli, gündüz Kayseri Meyveciler Sebzeciler Pazarcılar Oda Başkanı Osman Akbıyık’ı, Kocasinan, Melikgazi ve İncesu İlçeleri Kırmızı Et Üreticileri Birliği Başkanı Ercan Aras’ı, MeysuOutlet’i, Serceönün’de esnaf ve vatandaşı ziyaret etti. Akşamda Düver’de Mustafa Yörük’ün evinde düzenlenen toplantıya katıldı.

Özvarinli, Düver’de vatandaşlarla bir araya geldi. Buluşmaya çok sayıda vatandaş katıldı.

Kocasinan’ın genç bir nüfusa sahip olduğunu belirten Özvarinli,İlçenin Kayseri’deki en büyük tarım alanlarına sahip olduğunu vurguladı.

Tasarruf ve müsrifliklerin önüne geçilmesi halinde belediye kasasındaki paraları üretime yönelik yatırımlara aktaracağız. Denetim kurullarının Kocasinan belediyesini denetlemesine fırsat vereceğiz.Demokratik bir belediyeciliği tanımlıyoruz adım adım.Bütçe yönetimi konusunda da uzmanlardan bu süreçte faydalanacağız.

Belediyelerdeki bir temizlenme sürecidir Kocasinan’da yapılacak belediyecilik. Çıkıp,’Şunu yaptım, bunu yaptım’ diyorlar kendi ceplerinden veriyorlarmış gibi. Çıkan parayı kimse sormuyor. Marifet gibi anlatıyorlar. Herkesin bunu görmesi ve bilmesi lazım.1 Nisan’da Allahın izniyle, vatandaşlarımızın desteğiyle biz Kocasinan Başkanı seçileceğiz.”dedi.

Haber: Ramazan KARAKUŞ

 
ETİKET :  

Tümü