Özvarinli: Kocasinan’ın ekseninin başka yöne evrilmesi lazım

14:45:41 | 2019-03-12

İYİ Parti Kocasinan Belediye Başkan Adayı Dr. Hasan Sami Özvarinli,”Artık Kocasinan’ın ekseninin başka bir yöne evrilmesi lazım. Aslında hep beraber insan odaklı spor ve yaşam alanlar var etmemiz lazım bu kentte. Çok hızlıca var etmeliyiz” dedi.

31 Mart yerel seçim çalışmalarına mola vermeden yürüten İYİ Parti Kocasinan Belediye Başkan Adayı Hasan Sami Özvarinli, mesaiye ye sabahın erken saatlerinde başlıyor.

Özvarinli, Bu kapsamda önceki günde partili arkadaşlarıyla ile birlikte YS Tek Turizm Filo’da gerçekleştirilen kahvaltıyla ziyaretlerine başladı. Ardından Altı Nokta körler derneği ile Yeni Sanayi’de esnaf ziyareti gerçekleştirdi, oradan da Sancaktepe Mahallesi’nde ev toplantılarına katıldı. Sabah saatlerinde başlayan seçim çalışmalarına İYİ Parti Kocasinan Meclis üyesi adayı Kazım Yücel ve çok sayıda partili de eşlik etti.

ARTIK KOCASİNAN’IN EKSENİNİN BAŞKA BİR YÖNE EVRİLMESİ LAZIM

Özvarinli,”Kocasinan İlçesi, adı dünyaca ünlü mimar isimler arasına girmiş büyük usta Mimar Sinan’ımızdan almış harika bir bölge.Elbette her mahallesiyle güzelleşmesi gereken bir memleket. Ama bir şeyi başarmak lazım; Kocasinan çok ihmal edildi, çok güzel işler yapılmadı. Artık Kocasinan’ın ekseninin başka bir yöne evrilmesi lazım. Aslında hep beraber insan odaklı spor ve yaşam alanlar var etmemiz lazım bu kentte. Çok hızlıca var etmeliyiz. Çünkü çok yıllar kaybedildi. Şehrin kaderi, geri kalmışlık yani böyle olmamalı. İnanın ki ilçemizin bu kötü kaderini değiştirmeyi hep birlikte başarırız “dedi.

31 martta kucaklaşalım

Diğer yandan Yİ Parti Kayseri Büyükşehir Belediye Başkan adayı ve aynı zamanda Milletvekili Dursun Ataş, Sarız’da vatandaşlarla sohbet edip, dert dinledi.

Ataş, “ Bunların koltuk hırsı, koltuk bekası sorunu var. 31 Mart’ta kucaklaşalım, kenetlenelim ve bunlara bir ders verelim” dedi.      

Haber: Samed SUN
ETİKET :  

Tümü