Koltuk seçerken bunlara dikkat edin!

11:49:02 | 2019-06-11

ü  Rahatlığı ön planda tutun,

ü  Leke tutmayan kumaşları tercih edin,

ü  Sert ahşap iskelet kullanılarak tasarlanan tasarımları tercih edin,

ü  Zıt kombinasyonları deneyin,

Evde en çok zaman geçirilen yerlerden biridir oturma odaları. Bu yüzden oturma grupları ve koltuklar ayrı bir önem taşır.  Hatta herkesin kendine ait bir köşesi, koltuğu bile vardır. Bu farkındalıkla Kilim Mobilya Tasarım Ekibi, en yeni koltuk trendlerini ve koltuk seçiminde dikkat edilmesi gereken püf noktaları anlattı.

 

Yaşam alanlarımızın olmazsa olmazlarından olan oturma odalarını oluştururken dikkat etmemiz gereken önemli ayrıntılar var. Herkesin kendine ait bir köşesi, koltuğu olduğunu düşündüğümüzde seçimlerimiz biraz daha önem kazanıyor. Peki, seçim yaparken nelere dikkat etmeliyiz?  İşte bu noktada Kilim Mobilya Tasarım Ekibi, en yeni koltuk trendlerini ve koltuk seçiminde dikkat edilmesi gereken püf noktalarını anlattı.

 

Konforunuzu ön planda tutun…

Koltuklarda rahatlığın ön planda tutularak seçimlerin yapılması gerektiğini anlatan Kilim Mobilya Tasarım ekibi, ürünün ahşap kasa ve metal profille desteklenmesinin son derece önemli olduğunu söylüyor. Tasarım ekibine göre, dikkat edilmesi gereken bir diğer nokta ise koltuk kumaşlarının kolay temizlenen, leke tutmayan akıllı kumaş olup olmadığı. Burada tercihin akıllı kumaştan yana olması gerektiğinin altını çizen Tasarım ekibi, koltuğu uzun süre kullanmak için de sert ahşap iskeletten tasarlanan ürünlerin tercih edilmesi gerektiğini anlatıyorlar. Kilim Mobilya Tasarım ekibinin, konforuna düşkün, şık ve kişileştirilmiş alanlar yaratmak isteyenlere bir diğer tavsiyesi ise zıt stil kombinasyonu… Burada hareket alanını kolaylaştırmak ve zıtlıklara alan açabilmek için mobilya seçiminde minimal ürünlerden yana tercihte bulunulması gerekiyor.

Kilim Mobilya’dan “Poyraz” ile babanızı mutlu edin

 

Babalar Günü’nün yaklaşmasıyla birlikte herkesi babası için güzel bir sürpriz hazırlamanın telaşı sardı. Kilim Mobilya’nın Poyraz berjer koltuğu ise bu Babalar Günü’nde hayatımızın kahramanlarına verebileceğimiz en güzel hediye olabilir.

Bütün çocukların ilk ve son kahramanı babalarıdır. Peki bu “Babalar Günü’nde O’nun kadar dayanıklı ve güçlü görünümlü bir hediye vermeye ne dersiniz?  Cevabınız ‘evet’ ise Kilim Mobilya’nın “en baba” koltuk olarak tasarladığı “Poyraz” ile babanızı mutlu edin.

Babasının rahatını düşünen, “şurası da babamın köşesi” olsun diyen çocukların beğenisini kazanan berjer, yaşam alanlarına yeni bir perspektif katıyor.

Çağdaş bir tasarıma sahip olan Poyraz Berjer, yumuşak dokulu kumaşı, farklı renk seçenekleri ve gürgen ayaklarıyla yaşam alanlarını sıradanlıktan kurtarıyor. Kullanıcısına rahat ve yumuşak bir oturum sunan Poyraz ile Kilim Mobilya, tüm babaların ve baba adaylarının Babalar Günü’nü kutluyor.

(Haber: Nurhan Bayram)
ETİKET :  

Tümü