İPZ Anadolu’nun dördüncü durağı Kayseri

12:20:34 | 2019-04-14

13 yıldır devam eden ve Türkiye’nin en kapsamlı pazarlama etkinliği olan İnteraktif Pazarlama Zirvesi Anadolu’da 2019’un dördüncü durağı Kayseri oldu.

13 yıldır aralıksız olarak devam eden ve Türkiye’nin birçok ilini ziyaret eden İPZ Anadolu’nun bu yılki ana teması değişen ihtiyaçlar dikkate alınarak “Akıllı İşler” olarak belirlendi. Zirve kapsamında İzmir, Konya, Ankara ve Kayseri ilham veren sunumlara ev sahipliği yaptı.

Marketing Türkiye ve Marke¬ting & Management Institute tarafından düzenlenen ve Türkiye’nin en kapsam¬lı pazarlama etkinliği olan İnteraktif Pazarlama Zirvesi (İPZ) Anadolu’nun Kayseri buluşması 11 Nisan’da RadissonBluHotel’deSunbera Danışmanlık’ın katkılarıyla gerçekleşti. Etkinlik kapsamında Kayseri Büyükşehir Belediyesi Başkanı Memduh Büyükkılıç, Kayseri’nin akıllı iş yatırımlarını katılımcılara aktardı. Büyükşehir Belediyesi ve bağlı kuruluşları tarafından uygulanan akıllı şehir projeleri hakkında da bilgiler veren Dr. Memduh Büyükkılıç, “Önümüzdeki süreçte; Tüm yönetim dinamiklerimiz teknolojiden en iyi şekilde fayda sağlayan bir yapıya dönüşecektir. Öncelikle bu yıl içinde Kayseri’de geniş katılımlı bir “Akıllı Şehir Çalıştayı” yapacağız” dedi.

(Haber: Ertan BOZTEPE)

 
ETİKET :  

Tümü