Fire vermeyeceğiz

17:17:47 | 2019-03-13

 

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kayseri İl Başkanı Serkan Tok, seçim çalışmalarını sahada sürdürmeye devam ediyor. Son olarak Pınarbaşı’nı ziyaret eden Tok, “Büyükşehir dahil 17 seçim bölgesinden Cumhur İttifakı zaferle çıkacak” dedi.

 

Cumhur İttifafı Pınarbaşı adayı Memduh Uzunluoğlu’nun seçim kampanyasına destek vermek için Pınarbaşı’na giden MHP Kayseri İl Başkanı Serkan Tok burada vatandaşlarla buluştu. Ziyarete MHP Kayseri Milletvekili Baki Ersoy, Ticaret Odası Başkanı Ömer Gülsoy, MHP Pınarbaşı İlçe Başkanı Onur Özkan ve çok sayıda partili katıldı.

Bir dizi esnaf ziyaretinin ardından seçim çalışmalarını değerlendiren başkan Tok, şunları söyledi:

“İnşallah 17-0 alacağız. Bir Cumhur ittifakı var. Bir de bizim zillet ittifakı dediğimiz ittifak var. Bunları sandığa gömeceğiz. Gerçekler üzerinden siyaset yapmak zorundayız. Her gün AK Parti teşkilatı ile birlikte sahadayız, çalışıyoruz. Nerede bulunmamız gerekiyorsa orada bulunuyoruz. Güçlü bir ittifakla halkımızın yanındayız. 24 Haziran’da yaptığımız çalışma ile rüştümüzü ispatladık. Bir önceki seçimde çabamızla iyi sonuçlar oldu. Teşkilatımız çalışıyor. 17 Belediyeden Cumhur İttifakı fire vermeden çıkacak. Örneğin Pınarbaşı; 24 Haziran’da MHP ve AK Parti’nin aldığı oy belli. Biz o oranını koruyoruz. Bunu görüşmelerimizde görüyoruz. Büyükşehir koordinasyonu ile bütün ilçelere hizmet gitmelidir. Biz çalışmadan, mücadele etmeden hiçbir şey istemiyoruz. Bir ayet var. Rabbim, ‘Biz kulun kaderini kendi çabasına bağlı kıldık’ diyor rabbim. Alnımızın teri ile 31 Mart’ta rabbimizin ve halkımızın karşısına çıkacağız. İlçelere yatırım gelecek. Rabbim çalışmalarımızın karşılığını verecektir. Biz ilçe ilçe, mahalle mahalle, köy köy vatandaşla buluşup meramımızı atlatmaya devam edeceğiz” açıklamasında bulundu.

 

Haber: Davut GÜLEÇ

 

 
ETİKET :  

Tümü