Eğitim Bir-Sen üyeleri bayramlaştı

12:59:52 | 2019-08-14

Eğitim Bir Sen Kayseri 1 Nolu Şube Bayramlaşma programını şube binasında yaptı. Eğitim Kültür ve Gençlik Merkezinde gerçekleşen programa Eğitimciler büyük ilgi gösterdi.

Bayramlaşma programında Şube Sekreteri Abdullah Karabulut konuşma yaptı. Karabulut yaptığı konuşmada; “Bayramlar birlik, kardeşlik ve paylaşma adına önemli günlerdir. Bizde bu anlamda sendika olarak birliğe kardeşliğe paylaşmaya önem veriyoruz. Üyelerimizin aileleriyle ve yakınlarıyla huzurlu bir bayram geçirmesini temenni ediyoruz. 
Genel Merkez Yöneticilerimiz Toplu Sözleşme sürecini yönetmekte, bizim adımıza Kamu işveren heyetiyle sürekli müzakere halindedir. Bu çalışmalardan müjdeli haberler bekliyoruz. Bilindiği gibi dün 20 Bin öğretmen ataması yapıldı. Kayseri'ye 174 genç öğretmenimiz atandı. Yeni atanan öğretmenlerimize ve ailelerine hayırlı olsun dileklerimi iletiyorum” dedi.

Bayramlaşma programına Başkan yardımcıları Mehmet Emin Aslantürk, Hacı Sarı Ve Ahmet Kucur, İlçe Başkanları ve üyeler katıldı. Program karşılıklı iyi dilek temennilerinin iletilmesi ile sona erdi.           

 (Haber: Ramazan KARAKUŞ)
ETİKET :  

Tümü