Deplasman yasağı kalktı, taraftar barıştı

20:52:51 | 2019-09-14

Kayserispor ile Antalyaspor arasında son yıllarda uygulanan deplasman yasağının kalkmasının ardından, bugün Antalya'ya giden sarı kırmızılı taraftarları Antalyasporlu taraftarlar ağırladı.

MHP Milletvekili Baki Ersoy'un da girişimleriyle, Kapalı Kale ile Antalyaspor Taraftarları arasındaki buzlar eridi. Cuma akşamı Kapalı Kale Taraftarlar Derneği Lideri Ahmet Dirgenali ve bir grup taraftarı evinde ağırlayan Antalyaspor tribünlerinin önde gelen isimlerinden  Boğaç Kaan Murathan, o anları sosyal medya hesabından paylaşarak, dostluk mesajları verdi.

Mücadele öncesi ise, Kayserispor Başkanı Erol Bedir, yönetim kurulu üyeleri ve MHP Milletvekili Baki Ersoy ile Antalya ve Kayserispor taraftarları bir otelde bir araya gelerek, dostluk mesajları verdi. Milletvekili Ersoy tarafından sosyal medyadan da paylaşılan o anlara ilişkin şu ifadelere yer verildi: "Kayserispor taraftarımızı geçmişten husumeti bulunan Antalyaspor taraftarları ile bir araya getirerek barıştırdık.Buna vesile olan başta Boğaç Kaan Murathan ve  Tolga Cömertoğlu'na teşekkür ediyoruz.Şairin dediği gibi “Gönlüm bir sevdanın peşine düşmüş, aklı yok, fikri yok, deli misali.” Antalyaspor deplasmanından Kayserisporumuza başarılar diliyorum,Sevdamız Kayseri’mize selam olsun... Sevdamız Kayserispor." 

Haber: Samed Aydın SUN
ETİKET :  

Tümü