“Dayanışmanın en güzel örneklerini sergileyeceğiz”

15:20:51 | 2019-04-15

Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç’a hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor. Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Mustafa Aksu, Sanayi Odası, Özçelik İş Sendikası Genel Başkanı, MÜSİAD Kayseri Şubesi ve Turizmciler Başkan Büyükkılıç’ı ziyaret ettiler. Başkan Büyükkılıç, tüm ziyaretlerde dayanışma vurgusu yaparak, Kayserimiz için tüm dinamiklerle dayanışmanın en güzel örneğini sergileyeceklerini belirtti.

Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Mustafa Aksu, Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç’ı ziyaret etti. Bakan Aksu, Başkan Büyükkılıç’a hayırlı olsun dileklerini iletti ve Kayseri’nin daha fazla gelişmesi için memleketimizin ve tüm ilçelerimizin emrinde olacaklarını söyledi. Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç da dayanışma vurgusu yaparak “Sayın Aksu’nun Ankara’da bizim sesimiz olarak Tarım Bakanlığı ile ilgili tüm projelerimize destek olacağından eminiz. Dayanışmanın en güzel örneklerini, en üst düzeyde sergileyeceğiz” dedi.

Ziyarette Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Mustafa Aksu’ya Beydeğirmeni Besi Bölgesi ve Felahiye Toplu Ahır Projesi ile Büyükşehir Belediyesi’nin diğer projeleriyle ilgili brifing verildi.

Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç’ı Özçelik İş Sendikası Genel Başkanı Yunus Değirmenci, Mehmet Kütahneci başkanlığındaki MÜSİAD Kayseri Şubesi de ziyaret ederek  ‘hayırlı olsun’ dileklerini ilettiler.

(Haber: Fatma AYDEMİR)
ETİKET :  

Tümü