Bilim projeleri ödüllendirildi

18:23:56 | 2019-04-14

Hacılar’da Bilimkent Projesi kapsamında düzenlenen Bilim Günleri etkinliğinin ardından projede görev alan öğrenciler ödüllendirildi.

Şehit Polis Ahmet Cihan Kilci Kültür Merkezi’nde düzenlenen programa Hacılar Kaymakamı Haluk Sezen, Belediye Başkanı Bilal Özdoğan, Daire Müdürleri, öğretmenler, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından kürsüye gelerek programın açılış konuşmasını yapan İlçe Milli Eğitim Müdürü Yunus Özsarı, “Eğitim sadece sınıfta ve okulda olmayıp, sadece öğretmenin anlatması ve öğrencilerin de dinlemesinden ibaret değildir. Bu yapılan programlarda eğitim öğretim hayatımıza büyük katkılar sağlamaktadır. Hacılar Kaymakamlığı olarak yürütülen Bilim Kent Projesi çerçevesinde yapılan Bilim Günleri etkinliğini üç gün boyunca gerçekleştirdik. Öğrencilerimiz konularına çok güzel hazırlanmışlar ve çok güzel sunumlar yaptılar. Eminim ki dinleyen öğrencilerde de yeni ufuklar açmışlardır. Bizlerde onların sunumlarının karşısında etkilendik ve mutlu olduk.” şeklinde konuştu.

(Haber: Davut GÜLEÇ)

 
ETİKET :  

Tümü