AVM otoparkında utandıran iddia..

12:12:41 | 2019-06-12

Kayseri’de artan ilginç olaylara bir yenisi daha eklendi.  H.K. (42) ve kızı D.K. (20),  Melikgazi ilçesinde bulunan alışveriş merkezinin kapalı otoparkında, park halinde  bulunan otomobilin arka koltuğunda yarı çıplak yakalandığı iddia edildi. Kızının şikayetçi olmaması üzerine, ‘ensest’ ilişki iddialarını kabul etmeyen baba H.K. adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

Şehirdeki en kalabalık AVM’lerden biri olan merkezin bodrumunda bulunan kapalı otoparkındaki olay iddialara göre şöyle gelişti.

AVM’ye gelen bazı vatandaşların otoparkta gördükleri olaydan sonra yaptıkları ihbar üzerine özel güvenlik görevlileri harekete geçerek, güvenlik kameraları ile birlikte  takibe başladı. Harekete geçen özel güvenlik görevlileri otoparkta park halinde bulunan bir otomobilin arka koltuğunda baba H.K. (42) ve kızı D.K. (20)'yı yarı çıplak şekilde görünce müdahele etti ve durumu polise bildirdi.

Olay yerine gelen Emniyet Asayiş Şube Ahlak Büro ekipleri baba H.K.'yı gözaltına alırken, D.K. nında ifadesine başvurdu. Utandıran iddia ve olayın baba-kızı arasında geçmesi herkesi şaşırttı. D.K., ifadesinde babasından şikayetçi olmazken hakkında 'hayasızca hareketler' suçundan işlem yapılarak serbest bırakıldı. Emniyetteki ifadesinde ‘ensest ilişki’ iddialarını kabul etmeyen baba H.K. ise nöbetçi mahkemece adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı. Ancak olay duyanlarda bile ‘şok’ etkisi yarattı.

(Haber: Davut Güleç)
ETİKET :  

Tümü