'Ana şefkati' ile Yaklaşacağım'

17:39:45 | 2019-02-10

CHP Melikgazi Belediyesi Başkan Adayı Sema Karaoğlu, seçim irtibat bürosu açtı. Herkesi kucaklayacağını ifade eden Karaoğlu, "Melikgazi'yi her alanda geliştirmek istiyorum. İlçemize bir kadın bakışı getirip, tıpkı bir ananın evladına yaklaştığı gibi Melikgazi'ye 'Ana şefkati' ile yaklaşacağım" dedi.

CHP'li Belediye Başkan adayı Sema Karaoğlu, seçim irtibat bürosu açtı. Kılıçaslan Mahallesi Kızılırmak Caddesi üzerinde yer alan açılış programına, İYİ Parti Milletvekili Dursun Ataş, CHP Milletvekili Çetin Arık, İl Başkanı Ümit Özer, İYİ Parti İl Başkanı Süleyman Bozkurt, CHP Melikgazi İlçe Başkanı Yakup Yılboğa, avukat Zeki Gümüş'ün yanı sıra Millet İttifakı'nın ilçe Belediye Başkanları ve çok sayıda partili katıldı.

Açılışa katılanlara teşekkür ettiğini belirten Sema Karaoğlu, "Bizi bağrına basan herkese teşekkür ediyorum. Siyasi partileri bir kenara bırakıp, 'Bizi kim yönetmeli?' sorusuna cevap verip, oy kullanmanızı istiyorum. Melikgazi'ye tıpkı bir ananın evladına yaklaştığı gibi 'Ana şefkati' ve kadın bakışı ile yaklaşacağım. Bu şekilde çalışacağım" dedi.

'Ben değil, biz anlayışıyla çalışacağız'

Melikgazi ilçesini her yönden geliştireceklerini de kaydeden Başkan adayı Karaoğlu, "İlçemizi sosyalleştiren bir belediye başkanı olmak istiyorum. 'Ben' değil, 'Biz' anlayışı ile mutlu bir Melikgazi anlayışı ile çalışacağım. İnsani gelişmişlik indeksi ile Melikgazi'yi ilk 10 belediye arasına sokmaya söz veriyorum. Yeşil alan yaratmak, herkese eşit hizmet götürmek için adayım. Koramaz Vadisi, yılkı atları gibi projelerle ilçemizi turizm merkezi yapmak için adayım" şeklinde konuştu.

'Vazgeçmeye niyetim yok'

Seçimi kaybedeceği yönünde propaganda yapıldığını da iddia eden Sema Karaoğlu, "Cesaretimi sizlerden alıyorum. Vazgeçmeye hiç niyetim yok. Melikgazi'ye bir ana değmeli. Vicdanlı bir yönetim için söz veriyorum. Şehrimize ve yerel basınımıza sahip çıkacağız. Aşevlerini kapatmayacağız. Vatandaşın evine kadar götüreceğiz. Bir elin verdiğini diğer el görmeyecek. Kendime ve sizlere güveniyorum" ifadelerini kullandı.

Haber: Samed Aydın SUN

 
ETİKET :  

Tümü