AGÜ’de Öğrenci Projeleri Fuarı

10:01:48 | 2019-05-15

Abdullah Gül Üniversitesi (AGÜ) Endüstri Mühendisliği Bölümü tarafından İkinci Sanayi Odaklı Öğrenci Projeleri Fuarı düzenlendi. Fuarda, Endüstri Mühendisliği Bölümü lisans ve lisansüstü öğrencileri, Aspilsan, Bamen, Boyteks, Ditaş, Doruk Kağıt, Kayseri Ulaşım, MD Banyo, MyWin, Orta Anadolu, Sızır Madencilik ve Stryker firmaları ile gerçekleştirdiği 23 farklı projeyi sergiledi.

Sümer Kampüsü Sergi Alanı’nda gerçekleştirilen fuarda, 2017-2018 Eğitim-Öğretim Yılı Bahar Dönemi ile 2018-2019 Eğitim-Öğretim Yılı Güz Döneminde Endüstri Mühendisliği Bölümünde verilen Matematiksel Modelleme, Deterministik Optimizasyon, Karar ve Risk Analizi, İş Süreçleri Analizi, Sistem Simülasyonu ile Üretim ve Servis Sistemleri Planlama dersleri kapsamında hazırlanan projelerin poster sunumları yapıldı.

Fuara, Rektör Prof. Dr. İhsan Sabuncuoğlu, Endüstri Mühendisliği Bölümü Başkanı Prof. Dr. İbrahim Akgün, iş ve sanayi dünyası temsilcileri ile öğretim görevlileri ve öğrenciler katıldı.

Açılış konuşmalarıyla başlayan fuarda öğrenciler, hazırladıkları posterlerle projelerini öğrenci ve diğer konuklara tanıtma fırsatı buldu.

Fuarda öğrenciler, poster sunumları yaparak projelerini fuarı gezenlere anlattı.

(Haber: Nurhan BAYRAM)

 
ETİKET :  

Tümü